KONST / Litografier / Färglitografi 15812062
nr 1581 2062
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
"Från storskärgårn". Signerad, färglitografi, numrerad 180/250. Bildmått: 24x20 cm, yttermått inklusive ram: 42x36 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 november 2023
kl 18:39:35
26/11 23:30:05
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson